Novinky

FINÁLOVÉ UTKÁNÍ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK O OKRESNÍHO PŘEBORNÍKA OFS PŘEROV

14.06.2017 12:56

UKONČENÁ 2017

06.06.2017 11:28

Turnaj mladších žáků v Prusinovicích

10.04.2017 08:04

V sobotu 8.4.2017 jsme se zúčastnili v kategorii ml. žáků turnaje na trávě v Prusinovicích.
8 týmů hrálo na dvou hřištích. Po 3 zápasech, dvou vítězstvích a jedné prohře jsme se umístili na druhém místě. Pak jsme se utkali s týmem Chropyně, který vyhrál 2. skupinu a nakonec s týmem Chvalčova o 3. místo.
Poslední 2 zápasy jsme prohráli. Obsadili jsme 4. místo, což je vzhledem k rozložení našeho mužstva velmi dobrý výsledek. Měli jsme jen 2 hráče nejstaršího ročníku, celkem 5 hráčů ml. žáků, zbytek tvořili hráči přípravky.
Máme velké hráčské individuality, kteří se prosazují svou technikou v utkáních s běžnými týmy. S tými, které jsou na vyšší úrovni můžeme uspět jedině důsledným obsazováním při bránění a kombinační hrou s přesnými nahrávkami. S protihráči téměř o hlavu většími se ovšem obecně hraje špatně.
Generálka na první mistrovské utkání 16.4. dopadla velmi dobře, hráči bojovali a vydali ze sebe, co mohli.

Závěrečný halový turnaj st. přípravky v Tovačově 18.3.2017

21.03.2017 07:58
Hráči starší přípravky dostali příležitost si opět zahrát na turnaji. Bylo to poslední měření sil v hale před nastávající jarní částí soutěže OP OFS Přerov.
První zápas jsme kupodivu zvládli dobře. Na minulých turnajích býval problém dostat se v úvodu do zápasového tempa. 2. až 6. zápas byl také v naší režii, i když ve dvou z nich byl co se týká branek, nejtěsnější rozdíl skóre. Poslední zápas byl s dobře hrajícím týmem z Čelechovic. Než se stačil soupeř rozkoukat, vedli jsme po povedených střelách 3:0.
Pak teprve protihráči předvedli svou velmi dobrou kombinační hru a několikrát nás přečíslili. V těchto chvílích nás ale podržel brankař skvělými zákroky. 
Soupeři jsme dovolili hlavně svou bojovností jen snížení na 3:1. Tým se mohl radovat z celkového vítězství, mimo to i z ceny za nejlepšího střelce s 8 brankami, navíc střelec patřil mezi mladší hráče.
K vidění byla od našeho týmu celá škála branek. Od prudkých ran z křídel, po střely technické k tyči, hlavou nebo patičkou. Zvláštní zmínku zaslouží branka "strašilka", kdy se náš hráč rozběhl po lehounké malé domů proti soupeřově brance, brankař se pravděpodobně zalekl, zkoprněl, míč ho minul a došoural se pomaloučku do brány. Naši hráči vsítili celkem 21 branek, obdrželi jedinou.
Bojovnost a střelecká potence našeho týmu je na dobré úrovni a můžeme se těšit na mistrovská utkání, která začnou zápasem mladších žáků právě v Tovačově 16.4.2017. 
Pro zápasy na větším hřišti na trávě je důležité upřednostňovat kombinační hru s orientací na ploše hřiště pro možnost nahrávky, nalákání protihráče, uvolnění spoluhráče, náběh do volného prostoru a finální gólovou nahrávku nebo střelbu. V tom máme ještě rezervy, ale i čas na trénincích, které jsou již venku v termínech úterý a pátek od 16.30, vše dopilovat.
Účastníci turnaje: Čelechovice, Všechovice, Čekyně, Tovačov, Troubky, Újezdec, Želatovice, Křenovice

 

Turnaj na Slovensku se zástupcem z našeho klubu

09.03.2017 09:04

Dne 5.3.2017 proběhl turnaj st. přípravky v Púchově na Slovensku. Konal se pod hlavičkou OFS Povážská Bystrica, jejíž výběr hrál na turnaji v Přerově 25.2.2016 a získal zde první místo. Na těchto družebních akcích se proti sobě, vždy v jednom dopoledním a jednom odpoledním turnaji, utkávají družstva výběrů OFS hostů proti družstvům týmů, spadajícím pod  pořádající OFS. V Přerově oba turnaje ovládl výběr OFS Povážská Bystrica, když naši borci Sokol Křenovice byli na druhém místě a jako snad jediní potrápili tým ze Slovenska. V Púchově dominoval pro změnu výběr OFS Přerov. Za tým výběru OFS Přerov opět nastoupil náš hráč, loni byli dva, jeden je již ve vyšší věkové kategorii. A Adam Dobiáš se vůbec neztratil, naopak. Jak je vidět z výsledkové listiny, stal se navíc, jistě po výborné hře,  i nejlepším střelcem turnaje s 8 brankami. Gratulujeme!

Nejlepší střelec turnaje :  Adam Dobiáš                                 
Dovednostní soutěž v žonglování vyhrál: Jan Korytář                                                           
Sestava výběru OFS Přerov ,,modří" (v závorce počet nasřílených gólů) :                                
Volf Petr - Horák Alex (2), Váleček Martin (1), Kalivoda Ondřej (1), Neumann Filip (4), Neubauer David (5), Korytář Jan (3), Dobiáš Adam (8)  

  OFS PŘEROV TJ JEDNOTA DULOV TJ PARTIZÁN DOMANIŽA TJ TATRAN HOROVCE TJ TATRAN LADCE BODY SKÓRE POŘADÍ
OFS PŘEROV    8 : 0  5 : 0  5 : 0  6 : 0 12  24 : 0 1 .
TJ JEDNOTA DULOV  0 : 8    0 : 5  1 : 3  0 : 1 0  1 : 17 5 .
TJ PARTIZÁN DOMANIŽA  0 : 5  5 : 0    3 : 0  4 : 0 9  12 : 5 2 .
TJ TATRAN HOROVCE  0 : 5  3 : 1  0 : 3    2 : 0 6  5 : 9 3 .
TJ TATRAN LADCE  0 : 6  1 : 0  0 : 4  0 : 2   3  1 : 12 4 .

Dětský karneval 26.2.2017

07.03.2017 09:22

V neděli 26. února 2017 proběhl již tradiční dětský karneval. Děti z Křenovic a okolí tak měly zase po roce možnost předvedvést se v kostýmech, zasoutěžit a zatančit si.
Organizátor akce Sokol Křenovice dětem zajistil bohatou tombolu se spoustou dárků a sladkých dobrot, které si děti na závěr akce s radostí a nadšením převzaly.

Fotbalový turnaj starší přípravky OFS Přerov 25.2.2017

26.02.2017 21:55

Po menší přestávce jsme se vrátili do prostor sportovní haly v Přerově. Chtěli jsme navázat na úspěch ml. žáků před pár týdny.
První zápas s výběrem OFS Bánská Bystrica vůbec nezačal herně špatně. Náš hbitý a bystrý útočník vystihl přihrávku obrany a ocitl se slovy soupeře "zoči voči brankárovi".
Náš hráč neproměnil velkou šanci, stejně tak i několik dalších, kdy jej vychytal brankář nebo chyběl klid k zakončení. Soupeř byl herně vyspělý a kombinacemi si vytvořil i svoje šance, z nichž vytěžil 2 branky.
Ve druhém zápase jsme remizovali s Lipníkem 0:0. Další zápasy jsme již zvládli vítězně. Nejsložitější byl zápas s Horní Moštěnicí, kdy jsme prohrávali 1:0, ale rychlým průnikem a povedenou střelou z levé strany náš tým vyrovnal a šťastným autovým hodem pro změnu pravého obránce, kdy jej soupeř tečoval, strhl skóre na svou stranu.
V posledním zápase s Troubkami opět náš hbitý štírek ztěžoval brankáři rozehrávku, ten nakopl míčem tvář útočníka, která během několika následujících okamžiků několikrát měnila svou vizáž. Běžný výraz se po střetu s míčem počal choulit do grimasy k pláči, po dokutálení míče do brány ji však vystřídala velká radost.


Pomyslný cíl zanechat na turnaji příznivý dojem a navázat na úspěch týmu ml. žáků se zdařil. Bylo to díky realizačnímu týmu, který koordinoval turnaj, trenéru, který se věřím v blízké době vrátí k družstvu a také fanouškům a fanynkám, kteří náš tým silným povzbuzováním, kterému se dostalo uznání i od pořadatelky turnaje, hnali k bojovnosti a úspěchu. Samozřejmě největší zásluhu mají vlastní hráči, kteří mají z fotbalu potěšení a berou jej poctivě. Mj. díky pravidelným tréninkům, s přispěním svých vrozených dispozic, získávají někteří výbornou fyzickou kondici a bez problémů dokáží naplno odehrát turnajové zápasy. Tentokrát to bylo 5 zápasů po 12 minutách (a několik her na hoňku po schodech na tribunách v mezičase, než byli zaraženi).

Tým vybojoval druhé místo s 10 body a skóre 4:3
Zúčastněná druřstva turnaje: výběr OFS P.Bystrica, Troubky, Radslavice, Horní Moštěnice, Lipník, Křenovice

Pozvánka na valnou hromadu

02.02.2017 09:24

Fotbalový turnaj mladších žáků 29.1.2017

30.01.2017 08:32
V neděli ráno jsme plni očekávání přijeli do pěkné sportovní haly v blízkosti Bečvy na fotbalový turnaj, organizovaný OFS Přerov.
Než jsme se v šatně rozkoukali, přišla jedna z organizátorů turnaje vlídná Jarmila Kyasová s oznámením, že turnaj pro nás začíná dřív z důvodu odstoupení jednoho družstva.
Vše jsme ale stihli a po krátkém protažení a proběhnutí jsme ihned nastoupili k prvnímu zápasu. Zde se po několika zástřelech chytil náš bomber Lojzík a první vítězství 2:0 s Beňovem bylo naše.
Rozlosování jsme měli první čtyři zápasy vždy po jednom volném zápase mezi jinými týmy. Hrací doba byla 17 min. a v prvním zápase se již někteří hráči sami hlásili o střídání, než chytili správný rytmus. Pak již bylo nutné střídat pravidelně, hlavně útočníky, protože všichni byli zapáleni do boje a nejraději by nestřídal nikdo. Druhý zápas jsme prohráli s Kozlovicemi 0:1 díky povedené hlavičce z bezprostřední blízkosti brány. Byl to jediný gól v naší síti za celý turnaj tj.v 5 zápasech. Svědčí to o výborné hře celého týmu, útočníci pomáhali obraně, hbitá obrana stíhala pokrývat brejky. Co prošlo, vychytal brankář. Brankář získával postupem doby v brankovišti čím dál větší přehled, dokonce se ke konci odhodlal opouštět brankoviště při našich útocích.
To je také příznivý posun. Vítězné zápasy 2:0 byly nakonec tři a čekali jsme na poslední souboj rivala z Kozlovic. Ten nezaváhal, i když prohrával se soupeřem z Beňova 0:1 (pro nás nadějně, stačila nám remíza) ještě v polovině zápasu. Nakonec zvítězil 3:1. Zaslouženě, i když se brankově "rozjeli" až po hrubé chybě soupeře. Kdo ví...
Nám pak zůstala výzva bojovat o 2. místo v posledním zápase turnaje s KMK Přerov. Přistoupili jsme k zápasu uvolnění, bez zbytečného napětí a nutnosti vyhrát. "Bednu" jsme již měli jistou. Kluci s Natálkou však rozehráli zápas výborně, dařily se přihrávky a individuální akce, soupeře jsme rozstříleli 5:0. Ze stříbrných medailí měli všichni nesmírnou radost. První tým z Kozlovic získal 13 bodů, náš tým měl bodů 12 se skóre 11:1. 
Do střelecké listiny se zapsalo 5 našich hráčů.
Týmy turnaje: KMK Přerov, Kozlovice, Beňov, Radslavice, Horní Moštěnice, Křenovice.

Šibřinky 2017

30.01.2017 08:00

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>