Pozvánka na valnou hromadu

02.02.2017 09:24

Fotbalový turnaj mladších žáků 29.1.2017

30.01.2017 08:32
V neděli ráno jsme plni očekávání přijeli do pěkné sportovní haly v blízkosti Bečvy na fotbalový turnaj, organizovaný OFS Přerov.
Než jsme se v šatně rozkoukali, přišla jedna z organizátorů turnaje vlídná Jarmila Kyasová s oznámením, že turnaj pro nás začíná dřív z důvodu odstoupení jednoho družstva.
Vše jsme ale stihli a po krátkém protažení a proběhnutí jsme ihned nastoupili k prvnímu zápasu. Zde se po několika zástřelech chytil náš bomber Lojzík a první vítězství 2:0 s Beňovem bylo naše.
Rozlosování jsme měli první čtyři zápasy vždy po jednom volném zápase mezi jinými týmy. Hrací doba byla 17 min. a v prvním zápase se již někteří hráči sami hlásili o střídání, než chytili správný rytmus. Pak již bylo nutné střídat pravidelně, hlavně útočníky, protože všichni byli zapáleni do boje a nejraději by nestřídal nikdo. Druhý zápas jsme prohráli s Kozlovicemi 0:1 díky povedené hlavičce z bezprostřední blízkosti brány. Byl to jediný gól v naší síti za celý turnaj tj.v 5 zápasech. Svědčí to o výborné hře celého týmu, útočníci pomáhali obraně, hbitá obrana stíhala pokrývat brejky. Co prošlo, vychytal brankář. Brankář získával postupem doby v brankovišti čím dál větší přehled, dokonce se ke konci odhodlal opouštět brankoviště při našich útocích.
To je také příznivý posun. Vítězné zápasy 2:0 byly nakonec tři a čekali jsme na poslední souboj rivala z Kozlovic. Ten nezaváhal, i když prohrával se soupeřem z Beňova 0:1 (pro nás nadějně, stačila nám remíza) ještě v polovině zápasu. Nakonec zvítězil 3:1. Zaslouženě, i když se brankově "rozjeli" až po hrubé chybě soupeře. Kdo ví...
Nám pak zůstala výzva bojovat o 2. místo v posledním zápase turnaje s KMK Přerov. Přistoupili jsme k zápasu uvolnění, bez zbytečného napětí a nutnosti vyhrát. "Bednu" jsme již měli jistou. Kluci s Natálkou však rozehráli zápas výborně, dařily se přihrávky a individuální akce, soupeře jsme rozstříleli 5:0. Ze stříbrných medailí měli všichni nesmírnou radost. První tým z Kozlovic získal 13 bodů, náš tým měl bodů 12 se skóre 11:1.
Do střelecké listiny se zapsalo 5 našich hráčů.
Týmy turnaje: KMK Přerov, Kozlovice, Beňov, Radslavice, Horní Moštěnice, Křenovice.

Šibřinky 2017

30.01.2017 08:00

Předvánoční turnaj v Tovačově

06.01.2017 19:12

18.12.2016 se naši mladší žáci zúčastnili předvánočního turnaje ve sportovní hale Tovačov. Naši fotbalisté podávali až na první rozehřívací zápas dobré výkony. Tentokrát jsme v týmu neměli žádnou hráčku. Výsledková tabulka ukazuje, s kým jsme v zápasech, které trvaly 12min, postupně změřili síly a dovednosti. Naší předností byla technika, rychlost a bojovnost. Ke zlepšení je uvolňování se od soupeře pro nahrávku, start na míč při rozehrávce brankařem, kdy útočník se musí vracet - jít proti míči rychleji, než startující obránce soupeře. Za výkony patří všem našim hráčům pochvala. Získali jsme 9 bodů za 3 vítězství a skončili na pátém místě z osmi účastníků.

zakončení podzimu

25.10.2016 10:38