22.10.2014 13:22

Starší žáci: Ústí - Křenovice 11:2

20.10.2014 10:33
Začátek utkání naznačoval, že za optimální sestavy náš tým mohl být soupeři rovnocenným soupeřem.
Hráči, kteří nastoupili, bojovali a snažili se po celý průběh zápasu. Naše slibné šance při útocích na soupeře zůstaly v prvním poločase nevyužity.
Poločasové skóre 0:5 by vedlo většinu týmů k vytvoření obranného valu, ale naši borci se dál snažili o tvořivou hru a měli několik dalších brankových příležitostí. Z dlouhého nákopu brankařem a přesné střele záložníka jsme docílili první branky.
Ve druhém poločase začala efektivněji fungovat souhra na pravé straně a z jedné z těchto akcí vsítila svou premiérovou branku Denisa.
Hráli jsme s osmi hráči bez možnosti vystřídání, proto trenér o poločase trošku mírnil všeobecnou aktivitu hráčů.
Ti však srdnatě bojovali po celý zápas a žádné ze soubojů nevynechávali. Všem patří velká pochvala. Kapitánovi, který měl zrovna narozeniny a dvěma Lukášům, kteří měli svátek v sobotu, přejeme radost z fotbalu, z možnosti bojovat za kolektiv, ať mají stále potěšení ze hry a přejeme jim mnoho fotbalového umění a úspěchů. Ať je fotbal rozvíjí a kladně spolupůsobí na tvorbě jejich osobností.

Starší žáci: 12.10.2014 Křenovice-Říkovice 3:8

13.10.2014 10:53
K dalšímu utkání nastoupil náš tým proti Říkovicím. Již před utkáním se projevil špatný postoj některých hráčů k týmu. Těsně před začátkem pak brankář avizoval nevolnost a žádal vystřídání.Operativně byl povolán brankař mladších žáků. Pravý důvod "nevolnosti" byl však v něčem jiném. Původně určený brankař nakonec nastoupil, ale takové situace družstvo vyvádí přinejmenším z koncentrace na zápas.
Po několika zdařilých akcích soupeř vedl 3:0. Obránci nedokázali v průběhu utkání uhlídat šikovného útočníka soupeře, který vstřelil 7 branek.
V prvním poločase jsme snížili ze stavu 3:0 na 3:2, ale víc jsme nedokázali.
Druhý poločas nastoupil brankař z mladších žáků.
Znatelně se projevuje chybějící spolehlivý stoper, obránci nejsou zatím navyklí důsledně na těsno obsazovat protihráče, aby nemohli založit rychlý útok a aby hned při zpracování nahrávky soupeře blokovali, příp. jistili ve dvojici silné individuality soupeřů. V útoku se opět projevovalo přílišné sólování s následnou ztrátou míče, místo včasné nahrávky na volného spoluhráče a dokončení akce střelou na bránu.
Přesto bych vyzvedl chuť týmu hrát fotbal, i postoj mladších hráčů, kteří se hlásili do našeho týmu. Všichni z mladších žáků, i když někteří krátce, si zahráli.
Opět byly v zápase i povzbudivé pasáže. Snaha o střelbu, centry z křídla, snaha o fotbalové řešení situací při možnosti založení protiútoku místo jednoduchého odkopu např. do zámezí. Ojediněle byly k vidění i pohledné akce, založené kombinací dvojice našich hráčů.

MLadší přípravka: Kozlovice A - Křenovice 5:2

06.10.2014 09:38

V sobotu před obědem nastoupili naši nejmladší fotbalisté k zápasu proti zatím neporažené přípravce Kozlovic A.

V zápasu plných emocí podali naši borci velmi dobrý výkon a favoritům podzimu nedali nic zadarmo, vždyť ještě v poločase jsme prohrávali jen 1:0.

Za prohru 5:2 se vůbec nemusíme stydět, protože jsme do zápasu dali všechno, co se dalo.

28.9. Fotbalový den v Křenovicích

28.09.2014 20:22

Slunný nedělní den jsme si užili hned čtveřicí domácích zápasů.

Jako první nastoupili naši nejmladší fotbalisté ml.přípravky. Přes urputný boj bohužel poprvé v této sezóně ochutnali hořkost porážky a s Viktorií Přerov prohráli 3:6.

Mladší žáci odehráli vyrovnaný zápas s D. Újezdem a prohráli po mnoha neproměněných šancích těsně 2:3.

Po obědě jsme fandili starším žákům. Ani těm se nepovedlo dotáhnout do vítězného konce svůj zápas a se Soběchleby prohráli 0:6.

Vrcholem dne bylo utkání mužů s Uhřičicemi. Ve vypjaté atmosféře plné emocí naši borci bohužel také prohráli 2:3.

Fotky jako vždy na sokol-krenovice.rajce.idnes.cz/

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>