MLadší žáci: Radslavice - Křenovice

03.10.2016 20:44

V sobotu naši borci a borkyně, hrající za mladší žáky, zanechali na hřišti v Radslavicích dobrý dojem. Domácí tým může hřát jen vítězství, které ovšem neodpovídalo dění na hrací ploše.
Dá se říct, že šlo z našeho pohledu o smolný zápas, s podobným průběhem jako v Beňově a výsledek vůbec neodpovídá dění na trávníku. Tentokrát jsme měli chvílemi drtivou převahu, hlavně v prvním poločase.
Po zaváháních jsme obdrželi do poločasu 2 branky. Kdo byl přítomen, musel ale sdílet názor, že není vůbec nic rozhodnuto. Druhý poločas jsme dál dobývali soupeřovu branku, ale povzbuzení, které by nám dodalo překonání soupeřova brankáře, nám nebylo dopřáno.
Chvílemi jsme hráli vabank a z jednoho protiútoku obdrželi další branku.

Zápas potvrdil, že máme schopné hráče. Postupně si budou vštěpovat jiný herní styl pro větší efektivitu. Hráči postupem doby získají herní jistotu a pohodu, budou jistější, co v jaké herní situaci udělat.
Základem je velká snaha hrát a hrát dobrý fotbal, což společně s fotbalovým nadáním, které naši hráči mají, znamená perspektivu jejich dalšího růstu. Herní jistota se získá jedině samotnou hrou.