Turnaj starších přípravek 27.2.2016

29.02.2016 19:11

V sobotu se tým starší přípravky účastnil turnaje, pořádaného OFS Přerov. Ve velmi silné konkurenci nejlepších týmů okresu a výběru okresu Povážská Bystrica naši šikulové vybojovali stříbrnou medaili! Připočtu-li k tomu, že jsme obrali OFS o ceny za obě vyhlášené soutěže, t.j. za nejlepšího brankáře a nejlepšího střelce, musíme být tím víc spokojeni. Po rozkoukávání týmu v začátku prvního utkání, kdy prohrávali 0:1 začali plnit každý své fotbalové role, k tomu přidali svou šikovnost a bojovnost a hned se všem našim hráčům, trenérovi, asistentovi trenéra i zpřízněným fanouškům zvedla nálada. Všichni byli v neustálém napětí. Kluci vyhráli vše, co mohli až na předposlední zápas, o kterém se vědělo, že bude o první místo.
Všichni měli velikou radost!
Na hře mužstva se projevuje systematická práce trenéra, vedoucí ke zlepšujícímu se sebevědomí jednotlivců a týmu jako celku.

Více fotek na sokol-krenovice.rajce.idnes.cz/Turnaj_starsich_pripravek_27.2.2016/