Turnaj přípravek - Považská Bystrica - 31. 1. 2016

04.02.2016 08:59

V neděli 31.1. 2016 proběhl v Povážské Bystrici turnajový den.

Po mírně nepříjemném ranním vstávání jsme vyrazili autem ve 4.30 ku Přerovu. Shromaždiště bylo před budovou OFS. Cesta do Povážské Bystrice proběhla s podřimováním poměrně rychle.

Autobus zaparkoval před větší sportovní halou.

Tým výběru OFS Přerov byl rozdělen do dvou družstev. Nejprve hrála první skupina, ve které byla 4 mužstva. Herní systém byl každý s každým 2 kola, 1 zápas 12 min. Celkem tedy tým odehrál 6 zápasů s celkovým hracím časem 72min. Výkon družstva byl dle mého názoru dobrý, chyběla větší sehranost a proměňování šancí. Tým skončil na druhém místě.

Druhé družstvo hrálo ve skupině 5 týmů a odehrálo 4 utkání po 15 min. ,  každý s každým. Hráči podali spolehlivé výkony a v některých zápasech se jim dařilo i nadprůměrně střelecky, svůj turnaj vyhráli.

Z  klubu Sokol Křenovice se turnaje zúčastnili 2 hráči. Jeden z nich byl v týmu, který turnaj vyhrál, a vyzvednout musím dobrou poziční hru a nahrávky, druhý přispěl dvěma brankami druhého týmu k získání druhého místa.

Naši borci se tedy vůbec neztratili a svými výkony klub dobře reprezentovali.

A diváci? Skandovali, co jim hlasivky stačily.