Novinky

Mladší žáci: Křenovice - Tovačov

29.09.2016 20:29

Včera 28.9.2016 na svátek sv. Václava vyběhli na domácí trávník mladší žáci do zápasu proti Tovačovu. Počasí bylo pro fotbal příznivé.

Náš tým se nechal zatlačit do defenzívy, čelil sérii rohových kopů a útočných kombinací soupeře, přesto držel dlouho bezbrankový stav, to do 22. minuty.
Mrzet by nás mohl nešťastně odražený míč do sítě a branka těsně před poločasovým hvizdem. Stav byl po prvních 30-ti minutách 0:3.
Druhý poločas ukázal, že máme silné mužstvo, které se při bojovnosti, oproštění se od zbytečného respektu k vyšším hráčům soupeře, většímu důrazu, výraznější kombinaci a větší odvaze, dokáže prosadit i proti papírově silnějším týmům. Druhý poločas jsme vyrovnali i co se týká brankového skóre - 1:1. Naše branka padla po povedené střele stopera, branka soupeře po penaltě.
Celkový stav 1:4. Tým si vysloužil po sympatickém výkonu, hlavně v druhém poločase, velkou pochvalu.

A co nás čeká příště? To se těžko odhaduje. Soupeř z Radslavic je nevyzpytatelný. Remizoval s doposud posledními Lobodicemi 2:2, ale jasně přehrál v minulém kole Brodek 0:9.