Novinky

Straší žáci: Horní Moštěnice - Křenovice 2:1

13.04.2015 16:41

Zápas byl celkem vyrovnaný. V první půli jsme měli několik výrazných šancí, které zůstaly nevyužity. Tým prohrával po zbytečné penaltě 1:0, do poločasu vyrovnal  ze střední vzdálenosti chytrou střelou našeho šikovného záložníka. Po přestávce se projevovala snaha o zvrácení výsledku, ale individuálním pojetím hry to nepůjde. To je třeba si opět uvědomit a stále opakovat. Hráč se sice prokličkuje na dostřel branky, ale dál je zablokován, navíc již nemá sil, aby se vrátil zpět bránit. K dosažení branky je třeba přesné kombinace, náběhů do volných prostor a nahrávek za obranu na rychlé útočníky, které máme. Bojovnost našemu týmu nechyběla. Soupeř měl větší štěstí, ale musíme uznat, že tentokrát vyhrál fotbalovější tým.