Starší žáci 10.5.2015 Říkovice - Křenovice 3:3 (0:2)

12.05.2015 08:02
V prvním poločase se střídaly šance na obou stranách, náš brankář tým podržel a vedli jsme 2:0. Hned v úvodu druhé půle jsme propadli v obraně a bylo sníženo. Neurovnaná hra pokračovala, hra obrany byla dále nepřesvědčivá, rozehrávky mimo levé strany obrany se nedařily. Soupeř nás zatlačil do defenzívy, nezdvojovali jsme obranu na výkonnostně kvalitnějšího útočníka. Naštěstí  povedená dálková střela z přímého kopu překvapila brankáře domácích a také jsme ještě jednou v druhém poločase skórovali. Nejlepší hráč náš tým podržel i v druhé půli, vytáhl několik gólových střel.
Přihrávky ze středu obrany byly stále nepřesné a každý útok soupeře byl nebezpečný. Naše útoky byly bezzubé, často končily stereotypní kličkou a obránce si klidně vyjel se získaným míčem bez ataku našeho útočníka, který ztratil míč. Závěrem jsme soupeře přitlačili,ale při zakončení chyběl hráčům klid, rozvaha a větší zkušenosti.
První bod, získaný v podzimní části je přesto úspěchem, bez bojovníků v našem týmu bychom remízu nezískali.