Starší žáci: Ústí - Křenovice 11:2

20.10.2014 10:33
Začátek utkání naznačoval, že za optimální sestavy náš tým mohl být soupeři rovnocenným soupeřem.
Hráči, kteří nastoupili, bojovali a snažili se po celý průběh zápasu. Naše slibné šance při útocích na soupeře zůstaly v prvním poločase nevyužity.
Poločasové skóre 0:5 by vedlo většinu týmů k vytvoření obranného valu, ale naši borci se dál snažili o tvořivou hru a měli několik dalších brankových příležitostí. Z dlouhého nákopu brankařem a přesné střele záložníka jsme docílili první branky.
Ve druhém poločase začala efektivněji fungovat souhra na pravé straně a z jedné z těchto akcí vsítila svou premiérovou branku Denisa.
Hráli jsme s osmi hráči bez možnosti vystřídání, proto trenér o poločase trošku mírnil všeobecnou aktivitu hráčů.
Ti však srdnatě bojovali po celý zápas a žádné ze soubojů nevynechávali. Všem patří velká pochvala. Kapitánovi, který měl zrovna narozeniny a dvěma Lukášům, kteří měli svátek v sobotu, přejeme radost z fotbalu, z možnosti bojovat za kolektiv, ať mají stále potěšení ze hry a přejeme jim mnoho fotbalového umění a úspěchů. Ať je fotbal rozvíjí a kladně spolupůsobí na tvorbě jejich osobností.