Turnaj mladších žáků v Prusinovicích

10.04.2017 08:04

V sobotu 8.4.2017 jsme se zúčastnili v kategorii ml. žáků turnaje na trávě v Prusinovicích.
8 týmů hrálo na dvou hřištích. Po 3 zápasech, dvou vítězstvích a jedné prohře jsme se umístili na druhém místě. Pak jsme se utkali s týmem Chropyně, který vyhrál 2. skupinu a nakonec s týmem Chvalčova o 3. místo.
Poslední 2 zápasy jsme prohráli. Obsadili jsme 4. místo, což je vzhledem k rozložení našeho mužstva velmi dobrý výsledek. Měli jsme jen 2 hráče nejstaršího ročníku, celkem 5 hráčů ml. žáků, zbytek tvořili hráči přípravky.
Máme velké hráčské individuality, kteří se prosazují svou technikou v utkáních s běžnými týmy. S tými, které jsou na vyšší úrovni můžeme uspět jedině důsledným obsazováním při bránění a kombinační hrou s přesnými nahrávkami. S protihráči téměř o hlavu většími se ovšem obecně hraje špatně.
Generálka na první mistrovské utkání 16.4. dopadla velmi dobře, hráči bojovali a vydali ze sebe, co mohli.