Stručné poznámky k hodovému mistrovskému utkání Sokol Křenovice - SC Stará Ves

19.05.2014 11:29

Proti suverénně prvnímu mužstvu SC Stará Ves nastoupilo naše mužstvo již podruhé bez přítomnosti trenéra. Náš tým přesně na opačné straně tabulky se favorita nezalekl a naopak jej překvapil. Pohotovostí a hbitostí naší zálohy a útočníků jsme se dostávali do šancí a nutili obranu soupeře k chybám. Kdo by věřil, že naše mužstvo povede po 20 minutách 2:0? Stalo se tak po vyložených šancích našich útočníků, následných faulech a proměněných penaltách. Naše pravá strana obrany se pak nevyvarovala dřívějších minel při odkopech a nabídla soupeři snížení. Nevhodnou krátkou nahrávku pak na téže straně převzal soupeřův hráč, byl v pokutovém území faulován. Následnou penaltu soupeř se štěstím proměnil a bylo srovnáno.

 

Po změně stran pokračovala vysilující bitva proti zkušeným záložníkům a rychlým útočníkům soupeře. Vytvořili jsme si přesto také naší bojovností a technikou další šance, při jedné z nich hrál soupeř rukou v pokutovém území. Tentokrát zvolil branař soupeře zcela opačnou taktiku, před kopem se rozpohyboval a kop do středu brány zachytil. Následoval pouze rohový kop. Soupeř byl z výsledku značně nervózní, obdržel několik žlutých karet, kdy si nedokázal poradit s našimi záložníky a držel je za dres zkušeně ještě před pokutovým územím. Dokázal se však zkonsolidovat a k závěru si vytvořil větší tlak, kterého využil k vítězné brance.

Po delší době si naši hráči vysloužili za předvedený výkon pochvalu od všech přítomných diváků.

Gratulace

19.05.2014 11:27

Před utkáním na křenovské hody 18.5. 2014 předali zástupci fotbalového oddílu Sokola Křenovice - předseda Petr Židlík a pokladník Pavel Morong, pamětní dárek ke 40. narozeninám Renkovi Mikalovi. Za jeho práci s mládeží, kamarádský přístup a výkony ve družstvu mužů děkujeme.

Výbor Sokola Křenovice